Nowa siedziba Netcom-u i większy asortyment

Firma NETCOM wykonała dużą inwestycje, powstała sieć światłowodów o długości ponad 100 km. Inwestycja ma objąć wszystkie domy i jest ona wspierana przez najnowsza technologię. Firma NETCOM posiada w swojej ofercie następujące usługi Internet, Telewizja, Telefon oraz Telefon Extra GSM . Wraz z rozwojem firmy została zmieniona siedziba, która obecnie znajduje się przy ul. Białostockiej 59. Jak również w związku z tym powiększył się także asortyment dostępny w sprzedaży komputery, laptopy, telefony, drukarki, tusze i tonery, głośniki oraz akcesoria do telefonów.
Wszystkich nowy oraz obecnych klientów firmy zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą dostępną na stronie www.monki.net.pl oraz w siedzibie firmy PPHU ”Karolina” przy ulicy Białostockiej 59, 19-100 Mońki, tel. 85 666 00 00.

Źródło: Informacja z serwisu e-monki.pl